قوانين ومقررات، مقالات، تحليل ها و.... mostakhdeman(مستخدمان) ;hvlknhk , ;hv'vhk
سامانه نظام اداری کارکنان کشور

به استحضار بازدید کنندگان محترم می رساند سامانه کارمند ایران  فعلا" فقط جهت  ثبت آمار نیروی انسانی و  امور مربوط به استخدام فعال است

کلیک جهت ورود به سایت سامانه کارکنان نظام اداری کشور (کارمند ایران) 

 

 

 سامانه تأیید آمار نیروی انسانی (موضوع فرم 6موافقتنامه )

 سامانه جذب و بکار گیری نیروی قرار دادی

 سامانه درخواست و صدور شماره مستخدم

 سامانه سازماندهی و تشکیلات دستگاه های اجرایی 

سامانه آمار و اطلاعات کارکنان نظام اداری 

سامانه استعلام نیروی انسانی

 

به روز رسانی 26 آذر ۱۳۹۳

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با توجه به اينکه سامانه کارکنان نظام اداري کشور و مديريت سامانه نظام اداري کشور دست خوش تغييرات عمده اي شده است، بنابراين اطلاعات زیر مربوط به سامانه قبلی بوده و اطلاعات بروز در بالای صفحه می باشد


     1-  براي ورود به سامانه  نام کاربري و کلمه عبور خود را وارد کرده و بر روي دکمه "ورود" کليک کنيد. سامانه شما را به صفحه اي هدايت خواهد کرد که در آن سطوح دسترسي شما نشان داده خواهد شد.(بعضي از کاربران داراي چندين سطح دسترسي مي باشند)
پس از رويت و تاييد آن مي بايست تا نام کاربري و کلمه عبور حساب کاربري خود را تغيير دهيد. سپس مي توانيد وارد کارتابل خود شويد.
(به توضيحاتي که درون صفحات سامانه ارائه شده است دقت ويژه نماييد.)

     2- همچنين با توجه به امکاناتي که در نسخه جديد سامانه اضافه شده است، کاربران مجاز مي توانند در سامانه گروه تعريف کرده و اين گروه ها را به افرادي که مي خواهند نسبت بدهند تا آن افراد بتوانند از اين سامانه با توجه به مجوزهايي که به آن ها اختصاص داده شده است استفاده کنند.

     3- اشكالات احتمالي در حين كار با سامانه و پيشنهادات خود را در قسمت
"تماس با ما" درج نماييد و يا به سامانه پيام کوتاه(30008375)، پيامک بزنيد تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

      4-  در صورتي که از درگاه امن "SSL" استفاده مي کنيد، در صورت رويت صفحه اي که در تصوير زير نشان داده شده است بر روي لينکي که با علامت قرمز مشخص شده است (Continue to this website) کليک کنيد.
             در صورتي که از درگاه امن SSL استفاده نماييد، تمامي اطلاعاتي که شما در سامانه وارد مي کنيد و همچنين تمامي اطلاعاتي که سامانه براي شما ارسال مي کند به صورت رمز نگاري شده بين دو مرکز و در محيطي کاملا امن مبادله خواهد شد.
 


http://www.karmandiran.ir

توجه

کاربر گرامی جهت ورود به سامانه کارمند ایران ( ورود به سامانه از طریق درگاه امن SSL ) در صورت مواجه شدن با پیغام های ذیل گزینه مربوطه را انتخاب نمایید تا امکان دسترسی به سامانه ایجاد شود.
 
 

چنانچه از مرورگر IE) internet explorer) استفاده می نمایید، صفحه مورد نظر (عکس زیر) نمایش داده می شود، سپس با کلیک بر گزینه "continue to this website" وارد سامانه شوید.

چنانچه از مرورگر Mozilla FireFox استفاده می نمایید، صفحه مورد نظر (عکس های زییر) نمایش داده می شود، ابتدا لینک "I Understand the Risks" را انتخاب نموده و سپس بر روی گزینه "Exception" کلیک نمایید و با باز شدن صفحه جدیدگزینه "Get Certificate" را انتخاب و سپس "Confirm Security Exeption" را انتخاب نمایید.

چنانچه از مرورگر Google Chromeاستفاده می نمایید،صفحه مورد نظر (عکس زیر) نمایش داده می شود، گزینه "Proceed anyway" را انتخاب نموده تا وارد سامانه شوید.

 

 

 

ثبت نام در سامانه نظام اداری کارکنان  کشور

كارمند گرامي (رسمي، پيماني و قراردادي) :

ضمن خوشامدگويي توجه شما را به نكات ذيل جلب مي نمايد :
     1- قبل از ورود به سايت اين اقلام را حتما آماده كنيد :
        الف -شناسنامه و شماره ملی و کد پستی کارمند
        ب - آخرين حكم كارگزيني/قرارداد
        ج - فايل اسكن شده عكس پرسنلي با حجم كم تر از 50 كيلو بايت
        د: شماره تلفن همراه کارمند (با توجه به اینکه ارتباطات بعدی با شما از طریق این شماره خواهد بود ، از ارائه شماره همراه دیگران خودداری فرمائید)

        ه: شناسنامه و شماره ملی بستگان
         و : عکس اسکن شده بستگانی که بیمه آنها بر عهده شماست با حجم كم تر از 50 كيلو بايت(بقیه بستگان نیازی به درج عکس ندارند)

     2- براي ثبت نام به فرم مشخصات خود در سامانه هدايت مي شويد. سپس اقلام اطلاعاتي فرم مذكور را با درج نام كاربري و كلمه عبور دلخواه خود به بدقت تكميل نموده و در پايان حكم كارگزيني (فرم هاي اطلاعات شغلي و حقوق و مزايا) را ثبت نماييد.

لطفا سوالات خود را در قسمت نظرات بگذارید تا پاسخ داده شود

 

 برچسب ها: shlhki  ;hv;khk kzhl hnhvd ;a,v ثبت نام کارمندان دولت در نظام اداری سامانه اداری کارکنان کشور سامانه مدیریت خدمات کشوری ثبت نام سامانه کارکنان اداری کشور ويرايش فرم اطلات ثبت نام پورتال نظام اداري کشور فرم اطلاعات ثبت نام سامانه کارکنان نظام اداری کشور سامانه کارمندان سامانه نظام کارمندی کشوری سامانه كاكنان نظام اداري كشور ثبت اطلاعات توسط كارمندان درسامانه مهلت ورود اطلاعات به سامانه كاركنان نظام اداري كشور تا ۵ اسفند سامانه كاركنان نظام اداري كشور فرم ثبت نام کارکنان نظام اداری  کارمند ایران http://www.karmandiran.ir/ http://modir.karmandiran.ir/


برچسب‌ها: سامانه
+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۹ساعت 18:32  توسط شیراله عزیزیان  |